Odkazy

Přihlášení

Informace k prezidentským primárkám

Vážení členové MS ODS v Jilemnici,
primárky ODS na prezidentské volby 2013 jsou v plném proudu. Volební shromáždění Libereckého kraje (spojení oblastí Liberec, Semily, Jablonec n. N., Česká Lípa) proběhne ve čtvrtek 31. května 2012 od 17.00 hodin v Eurocentru v Jablonci nad Nisou a následně v oblastní kanceláří OS Semily (Ke Stadionu 238, Semily – Podmoklice) v pátek 1. června od 16.00 do 20.00 hodin a v sobotu 2. června od 10.00 do 14.00 hodin.

Abychom Vám volbu, která probíhá poněkud za hranicemi našeho města co nejvíce ulehčili, MS zorganizuje pro zájemce na volební shromáždění do Jablonce i do Semil společnou dopravu.

Jediné co je třeba udělat, je vyjádřit zájem buď jako odpověď na tento e-mail, nebo dalším jiným vhodným způsobem s uvedením data volby. K volbě budete potřebovat svůj občanský průkaz a novou členskou kartu. Tu obdržíte buď před volbou nebo si ji můžete vyžádat od V.Richtera.

a) Chci jet ve čtvrtek 31.5. do Jablonce
b) Chci jet v pátek 1.6. do Semil
c) Chci jet v sobotu 2.6. do Semil
d) Pojedu samostatně, potřebuji členskou kartu

Protože jeden z kandidátů je předseda regionu MUDr. Přemysl Sobotka, bylo by dobré našeho kandidáta za Liberecký kraj co nejvíce podpořit. Žádáme Vás tímto o účast ve volbách.

e-mail: ms@odsjilemnice.cz

Komentáře jsou uzavřeny.